EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadişehir’de satışa sunulan 400 daire tükendi

650 konut ve 60 ticari üniteden meydana gelen Vadişehir projesi kapsamında ilk etapta satışa sunulan 400 dairenin tamamı tükendi.

Irmak Grup ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında inşa edilen Vadişehir projesinde, 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlarda mevcut.

Özgüven Mimarlık imzası taşıyan Vadişehir projesindeki daireler 127 metrekare ile 216 metrekara arasında değişiklik gösteriyor.

Vadişehir'de ilk etapta satışta sunulan 400 daire tükendi ve Projenin 250 konutluk ikinci etabında satışlar başladı. Projenin ilk etabında dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin 900 TL ile 3 bin 600 TL arasında değişiyordu.

Başakşehir’in en değerli noktasında konumlanan Vadişehir, 50 bin metrekarelik alan üzerinde 550 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor. Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandıracak.

Ulaşım açısından da önemli bir konumda bulunan Vadişehir, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağına oldukça yakın. Ayrıca Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakika, Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.