EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadişehir'de fiyatlar güncellenmeden önce son kampanya

Başakşehir'in en değerli projelerinden Vadişehir'de başlatılan yılın son kampanyası kapsamında, yatırımcılara uygun ödeme planları sunuluyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgesi Başakşehir'in merkezinde konumlandırılan Vadişehir'de yılın son kampanyası başladı. Kampanya kapsamında, yatırımcılara 36 aya vade farksız, 60 aya 0,50 oran ile kredilendirme imkanı sunuluyor. Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul gibi toplam değeri 100 milyar doları bulan projelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor. 5 bin yataklı Şehir hastanesi ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, yanı başında yer alan 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkıyla da konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Yüzde 75'lik kısmı yeşil alanlara ayrılan Vadişehir'de yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor. Başakşehir’in en büyük projelerinden Vadişehir’de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.