Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Vadikoru'daki ofisler 1 milyon 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

İnvest İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden Sarıyer’e bağlı Ayazağa lokasyonunda hayata geçirilen Vadikoru projesindeki ofisler satışta!

İnvest İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden Sarıyer’e bağlı Ayazağa lokasyonunda hayata geçirilen Vadikoru projesindeki ofisler satışa sunuldu.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden bir tanesi olan Sarıyer’de sektöre kazandırılan Vadikoru projesi İnvest İnşaat imzası taşıyor.
İstanbul’da hayata geçirilen ticari projeler arasında önemli bir konuma sahip olan Vadikoru’daki ofisler satışa sunuldu. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 133 metrekareden başlangıç göstererek bin 200 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Vadikoru projesinde yer alan ofislerin fiyatları ise 1 milyon 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

2 blok şeklinde Sarıyer Ayazağa’da yükselen İnvest İnşaat’ıın ticari projesi Vadikoru’da toplam 84 adet daireye yer veriliyor. Büyüklükleri 133 metrekare ile bin 200 metrekare aralığında değişiklik gösteren ofislerden birine sahip olmak isteyen tüketiciler yüzde 40 peşinat ödeyerek 24 ay taksitle, yüzde 50 peşinat ödeyerek 36 ay taksitle vade farksız ofis sahibi olabiliyorlar.

Uygun ödeme koşulları sunulan prestijli karma projede genel olarak fiyatlar 1 milyon 300 bin TL’den başlangıç göstererek 3 milyon 200 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Alanında fark yaratan ve iş/yaşam merkezi konumuyla yatırımcının yakın markajına girmeyi başaran İnvest İnşaat Vadikoru projesi Belgrad Ormanları’na komşu konumda yer alıyor. İnvest İnşaat tarafından gayrimenkul sektörüne kazandırılan Vadikoru projesi Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Ên İyi Ofis Mimarisi’ dalında ödül aldı.

Karma konseptte tasarlanan konut ağırlıklı projede 242 adet daireye, 84 adet ofise ve 12 adet de ticari birime yer veriliyor.

İş ve yaşam merkezlerinden Maslak’a komşu olan Ayazağa’da hayata geçirilen Vadikoru projesi İnvest İnşaat’ın da yatırımcılarından biri olduğu Havaray projesi ve Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında yükseliyor.

İnvest İnşaat Vadikoru projesi Dekovil Hattı’nın yanında, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na 1 kilometre, Maslak’a 3 kilometre, İstinye sahiline 5 kilometre, Göktürk’e ise 7 kilometre mesafede yer alan konumuyla dikkat çekiyor.