EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadikoru'da metrekare birim fiyatları 8 bin TL'den başlıyor

Invest İnşaat tarafından İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Ayazağa'da konumlandırılan Vadikoru'da ön satış dönemine özel fırsatlar devam ediyor.

Bölgeye ilk yatırımını Vadistanbul projesiyle yapan Invest İnşaat, Ayazağa'daki yeni yatırımı Vadikoru için çalışmalara başladı. 20 bin metrekarelik arazi üzerinde 5 blok halinde yükselen Vadikoru projesinde toplam 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite yer alıyor. Büyüklükleri 67 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı proje; 1 milyar TL'lik yatırımla inşa ediliyor.

Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Vadikoru projesinde stüdyo daireler 420 bin TL ile 480 bin TL arasında, 1+1 daireler 555 bin TL ile 950 bin TL arasında, 2+1 daireler 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 750 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 1 milyon 750 bin TL ile 1 milyon 950 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Arazisinin 6 bin 500 metrekarelik kısmı peyzaj ve sosyal alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları bulunuyor.

Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Vadi Koru projesi; TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alıyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.