EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadikoru için ön talep toplanıyor

İnvest İnşaat, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Ayazağa'da konumlandıracağı yeni projesi Vadikoru için ön talep toplama çalışmalarına başladı.

Yakın dönemde 1 milyar TL'lik yatırım yapacak olan İnvest İnşaat, bu yatırımların ilkini Ayazağa'da hayata geçiriyor. Vadikoru ismi verilen projede 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite yer alıyor. Üç cepheli konumuyla Belgrad Ormanı’nın yanı başında yer alan Vadikoru'da büyüklükleri 67 metrekare ile 19 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden İki Design’ın kurucusu Murat Kader tarafından tasarlanan Vadikoru projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları ön talep toplama dönemine özel 8 bin TL olarak belirlendi.

Maslak ve Levent bölgesinden sonra iş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılan Ayazağa’da yükselen Vadikoru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yükseliyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Arazisinin 6 bin 500 metrekaresi peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılan Vadikoru'da alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası da mevcut.