EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadi Koru'da ön talep toplama dönemi başladı

İnvest İnşaat imzasıyla Ayazağa'da yükselecek olan Vadi Koru projesi konut, ofis ve ticari birimlerden oluşacak. Projede ön talep toplama çalışmaları başladı.

İnvest İnşaat yeni projesi Vadi Koru için kolları sıvadı. Yatırımcısına doğayla iç içe bir hayatın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunacak olan Vadi Koru; toplam 242 konut, 84 ofis ve 13 ticari birimden oluşacak. 16 bin 49 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilecek olan Vadi Koru; Türk Telekom Arena Stadı'na 1,3 kilometre, Kağıthane Devlet Hastanesi'ne 1,5 kilometre mesafede yükselecek.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazandıran Vadistanbul'a komşu konumda yer alacak olan Vadi Koru'nun satışlarına ise önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor. Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Vadi Koru projesi 5 bloktan meydana geliyor.

Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Vadi Koru projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilmesi bekleniyor. 10 bin 134 metrekarelik alanı peyzaja ayrılan projenin inşaat alanı ise 84 bin 945 metrekare olarak açıklandı. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.vadikoru.com adresinden ya da 444 39 94 numaralı telefondan erişilebiliyor.