EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Uplife Kadıköy'de herkese uygun bir ödeme planı var

İstanbul Anadolu Yakasının kentsel dönüşüm merkezlerinden Fikirtepe’de yükselen Uplife Kadıköy projesinde 100 ay 0 faizle 2 bin 500 TL kira yardımı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir isimlerinden Teknik Yapı tarafından yaşama kazandırılan Uplife Kadıköy projesinde 100 ay taksit ve yüzde 0 faiz imkânı sunuluyor. Aylık 2 bin 500 TL değerinde kira yardımı ile projeden daire satın almak kolaylaştırılıyor.

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Kadıköy ilçesinde yer alan kentsel dönüşüm merkezi konumlarından Fikirtepe’de yaşama geçirilen Uplife Kadıköy projesinde yepyeni bir kampanyaya imza atıldı. Projede geliştirilen kampanya dahilince 100 aya taksitle ve yüzde 0 faizle konut satın alma imkânı veriliyor. Üstelik projeden daire satın almak isteyenlere aylık 2 bin 500 TL değerinde kira yardımı da sunuluyor.

Projeden daire satın almak isteyenlere sağlanan kolaylıklı ödeme yöntemlerinden bir tanesi de yüzde 5 peşinat ödeyerek yüzde 20 indirim imkânı sağlanıyor.

Uplife Kadıköy projesinde toplam 830 adet konut ve 20 adet ticari üniteye yer veriliyor. Teknik Yapı Uplife Kadıköy projesi kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde sektöre kazandırılıyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen projede düşük peşinat ve yüzde 0 faiz ödeyerek konut satın alma imkânı tanınıyor.

Yüzde 5 peşinatla on ikinci, yirmi dördüncü ve otuz altıncı aylarda yüzde 10’ar 3 ara ödeme ile konut satın alınabilen projede aynı zamanda geri kalan konut bedeli için de 66 ay 0 faizli banka kredisi imkânı da tanınıyor.

Bir diğer kampanya ise şu şekilde, ara ödeme tutarlarını daha az ödeyip vadesini uzun tutmak isteyenler için yüzde 20 peşin ve 6.,12.,18.,24.,30. ve 36. aylara yüzde 5 oranında 6 ayrı ödeme ile tahsilat edilmesi isteniyor. Geri kalan konut bedeli ise 100 ay 0 faizli banka kredisi kullanma imkânı sağlanıyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri ve sunduğu çeşitli kampanyalı ödeme seçenekleri ile alıcının işini kolaylaştıran Uplife Kadıköy projesi konumu ve ayrıcalıklı ödeme planları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.