EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Uplife Kadıköy’de 10 yıl için yüzde 0.98 vade farkı fırsatı başladı

İstanbul Fikirtepe’de yükselen Uplife Kadıköy’de yüzde 10 indirim ve 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı başladı. Tüm detaylar haberimizde…

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçirilen Uplife Kadıköy’de kolay ödeme fırsatları başladı. Uplife Kadıköy’de yer alan konutlarda peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Uplife Kadıköy’de vadeli alımlarda ise 120 aya kadar yüzde 0.98 faiz avantajı sunuluyor.

830 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

16 bin metrekare üzerinde yükselen Uplife Kadıköy; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere 830 adet konut ve 31 adet ticari üniteden meydana geliyor. Uplife Kadıköy’de yer alan konutların büyüklükleri 57 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor.

Uplife Kadıköy’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Haziran 2020 olarak planlandı.

YÜZDE 40’I YEŞİL ALANLARA AYRILDI

Uplife Kadıköy, İstanbul’un en değerli noktalarından biri olan Kadıköy Fikirtepe’de yükseliyor. Yüzde 40’ının yeşil alanlara ayrıldığı Uplife Kadıköy, 4 kuleden meydana geliyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Uplife Kadıköy, zengin sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Uplife Kadıköy’de yer alacak olan konut sakinlerine yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, kafe, sauna, fitness merkezi, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

E-5’İN HEMEN YANI BAŞINDA YÜKSELİYOR

Uplife Kadıköy, E-5’in hemen yanı başında yükseliyor. Metro istasyonuna 3 dakika yakınlıkta yer alan Uplife Kadıköy; metrobüs ve Avrasya Tüneli'ne 5 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 19 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 25 dakika mesafede konumlanıyor.