Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ünlü çift doğanın içinde bir yaşamı seçti

Oyuncu İnci Türkay ve eski manken ve oyuncu Atilla Saral çifti doğa içerisinde yepyeni bir yaşama başlangıç yaptı.

Döneminin en popüler model ve oyuncularından biri olan Atilla Saral ve Sihirli Annem dizisiyle büyük bir hayran kitlesi edinen tiyatro oyuncusu İnci Türkay doğanın içinde yepyeni bir yaşama başladı.

Yeni yaşantılarıyla dikkat çeken ünlü çift hem dünyayı geziyor hem de doğanın içinde minimalist ve mütevazi bir yaşam sürüyor. İnci Türkay ve Atilla Saral 15 metrekare büyüklüğünde bir konteyner ve 20 metrekare büyüklüğünde bir karavanda bahçe işleri, hayvanlar, çiçekler ve meyvelerle ilgilenerek yaşıyor.

25 yıllık kariyerini geride bırakan eski manken ve oyuncu Atilla Saral villasını ve lüks aracını sattı. Gösterişli ve parlak yaşamına son veren Saral oyuncu sevgilisi İnci Türkay ile birlikte ‘Geldik, gidiyoruz, yeter artık!’ diyerek Ege’de bir köye yerleşti.

Atilla Saral birkaç yıl önce aldığı radikal bir karar doğrultusunda oturduğu lüks villasını ve lüks cipini sattı. Elde ettiği kazançla da Asos ile Küçükkuyu arasında yer alan bir arazi satın aldı. Kazancını buraya yatıran Saral, 15 metre büyüklüğünde bir konteyner ve 20 metrekarelik bir karavanda hayatını sürdürüyor. Burada hayvanlar, bitkiler, çiçekler, meyveler ve bahçe işleri ile ilgileniyor.

Ayrıca bir plaj işleten Saral ve Türkay sık sık geziye çıkarak farklı dünya ülkelerini geziyor. Doğanın içinde bir yaşamı seçen çift birçok insanı yeni hayatlarıyla özendiriyor.