EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ulus Belverede satışa çıkacak

Metal Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Ulus'ta konumlandırılan Ulus Belverede Residence projesi yakın zamanda satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Metal Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi lokasyonlarından Ulusta hayata geçirilen Ulus Belverede Residence görücüye çıkacak.

İstanbul Avrupa Yakasının merkezi lokasyonlarından Ulus’ta metal yapı güvencesile hayata geçirilen Ulus Belverede Residence görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Satışa çıkmaya hazırlanan proje merkezi konumu ile dikkat çekiyor. 350 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Metal Yapı projesi Ulus Belvedere Residence 35 katlı 2 blok halinde yükseliyor.

Musevi Mezarlığı’nın hemen karşısında konumlanan proje karma konseptte tasarlanıyor. Projede konutların yanı sıra alışveriş birimleri ve otel de bulunuyor. Karma yapıdaki projede fiyatlar, ödeme planları ise henüz etleşmedi. Projeyle ilgili diğer detayların birkaç hafta içinde belirleneceği tahmin ediliyor.

Marmara Denizi ve Boğaz manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken Ulus Belverede projesinin sosyal olanakları arasında ise; mağazalar, cafe, restoran, yüzme havuzu, otopark, sauna, yeşil alanlar, yürüyüş alanları ve güvenlik bulunuyor.