EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Uçar Group'un 'Gümüş' markalı projelerinde satışlar sürüyor

İstanbul'un yıldızı parlayan bölgelerinden Esenyurt'ta geliştirildiği 'Gümüş' markalı projeleriyle dikkat çeken Uçar Group, yatırımcılara büyük fırsatlar sunuyor.

Çeyrek asırı aşkın bir süredir konut projeleri hayata geçiren Uçar Group, Esenyurt'ta konumlandırdığı Gümüş Park, Gümüş Life ve Gümüş Panorama projelerinde satışlara hız kesmeden devam ediyor. Uygun ödeme planları ve uygun fiyatlarıyla Esenyurt bölgesindeki ilk tercihler arasında yerini alan projeler yüksek prim avantajıyla da konut yatırımcısından ilgi görmeye devam ediyor.

Gümüş Life'ın teslimlerine Aralık ayında başlanacak

Teslim için gün sayan Gümüş Life projesi 10 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 456 konutun yer aldığı proje E-5'e olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Konutların yanı sıra 32 ticari birimin de yer aldığı projede alanları 70 metrekare ile 140 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

4 bloktan meydana gelen Gümüş Life projesinde 1+1 daireler 168 bin 900 TL'den, 2+1 daireler 245 bin TL'den, 3+1 daireler 360 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede teslimlere ise Aralık 2016'da başlanılması planlanıyor.

Gümüş Park'ta fiyatlar 163 bin 900 TL'den başlıyor

Toplam 427 konuttan meydana gelen Gümüş Park projesi 3 bloktan oluşuyor. Konut ve dükkanlara yer verilen projede 1+1 daire fiyatları 163 bin 900 TL'den, 2+1 daire fiyatları 237 bin TL'den, 3+1 daire fiyatları ise 350 bin TL'den başlıyor. 11 bin 263 metrekarelik arsa üzerinde yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, güneşlenme terası, basket sahası, tenis sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness alanı, sauna, Türk hamam bulunuyor.

Gümüş Panorama'nın satışlarına yakında başlanacak

Şirketin en büyük projesi Gümüş Panorama, 18 bin 720 metrekare üzerinde yükseliyor. 991 konut ve 74 dükkanın yer aldığı projede teslimlerin Ağustos 2018'de başlaması planlanıyor. Satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanan projede her ihtiyaca uygun olacak 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

4 blok halinde yükselen projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları, barbekü alanları, basket sahası, tenis sahası, yaşa gruplarına göre tasarlanmış çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness alanı, sauna, Türk hamamı gibi aktivite alanları yer alacak.