EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tuzla’da uygun fiyatlı lüks bir yaşam alanı: Elexia Tuzla

İstanbul’un en güneyinde yer ala ilçesi Tuzla’da Yeşil GYO tarafından konumlandırılan Elexia Tuzla’da yepyeni ve renkli bir yaşamın kapıları aralanacak.

İstanbul’un en güneyinde yer alan Anadolu yakası ilçesi Tuzla’da hayata geçirilen Elexia Tuzla projesi sağladığı sosyal imkanlar ile diğer benzer projelerden farklılıklar gösteriyor.

Fiyatların 385 bin T’den başladığı lüks konut projesinin sosyal olanakları arasında spa, sauna, buhar banyosu, tenis kortları, geniş yeşil alanlar, AVM, mağazalar, fitness salonu, basketbol sahası, yürüyüş alanları, güvenlik hizmetleri, otopark, kafe ve retoran bulunuyor.

Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 385 bin T’den başayarak 570 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipinde daireler yer alıyor.

Elexia Tuzla projesinde yüzde 5 peşinat ayda 3 bin 650 TL taksitle ev sahibi olma şansı veriliyor. Uygun ödeme koşulları sunulan karma projede, konutların yan ısıra AVM, ofis, otel ve thermnal spa bölümü de yer alıyor.

17 bin metrekare alan nüzeirnde Yeşil GYO güvencesiyle İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen lokasyonu Elexia Tuzla projesi Marmaray ve metro istasyonuna 150 metre, Tuzla Limanına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Lüks ve konforlu bir yaşamı ulaşılabilir fiyatlarla sunan proje hem yerli hem yabancı yatırımcının hem de oturumcunun odak noktası olmaya devam ediyor.