EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tuzla Realist’te yüzde 8 indirim fırsatı

Gelecek Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da hayata geçirilen Tuzla Realist projesinde peşin ödemelerde yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Gelecek Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Tuzla bölgesinde konumlandırılan Tuzla Realist projesi toplam 134 daire ve 4 ticari üniteden meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Tuzla Realist 1+1 ev fiyatları 215 bin TL’den, 2+1 ev fiyatları ise 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Tuzla Realist projesinde fitness center, çocuk oyun parkı, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik hizmeti, merkezi ısıtma sistemi gibi olanaklar bir arada bulunuyor. 2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projenin yüzde 60’lık bölümü yeşil alan olarak ayrıldı.

Tuzla Realist projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 7 dakika, Tuzla Marina'ya 4 dakika, Tuzla Tersaneler'e 3 dakika, Viaport ve Neomarin AVM'ye 6 dakika, Tuzla Devlet Hastanesi'ne 3 dakika, E5 bağlantı yoluna ise 4 dakika mesafede inşa ediliyor.