Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Tuzla Plus'ta fiyatlar 627 bin TL'den başlıyor

Ak İnşaat imzasıyla İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Tuzla'da inşa edilen Tuzla Plus projesinde satışlara başlandı.

Ak İnşaat'ın sanayi sektöründeki yarım asırlık tecrübesiyle Tuzla'da 13 bin 675 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Tuzla Plus projesinde büyüklükleri 114 metrekare ile 692 metrekare arasında değişiklik gösteren 50 bağımsız birime yer veriliyor. Ofis ve ticari alanlardan oluşan Tuzla Plus'ta teslimlere Aralık 2017'de başlanması planlanıyor.

Toplam inşaat alanı 24 bin 132 metrekare olan Tuzla Plus; hafif eğimli bir arsa üzerine kurulu olması sayesinde, her türlü taşıtın katlara girmesine imkan sağlayan özel mimarisiyle dikkat çekiyor. Metrekarede 2 ton taşıyabilen zemini ve iş makineleri ve tırların sığabileceği yükseklikte katlarıyla fark yaratan projede fiyatlar 627 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Tamamlandığında en küçük birimin minimum 3 bin TL'ye kiracı bulacağı tahmin edilen Tuzla Plus'tan yüzde 50 peşinatla dükkan ve ofis sahibi olunabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 TL'den başladığı proje, lokasyonuyla da yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Osmangazi Köprüsü'ne ve TEM Otoyolu bağlantı yollarına oldukça kısa mesafede inşa edilen Tuzla Plus; 15 farklı organize sanayi bölgesinin tam ortasında yer alıyor.