Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

TUSKON, Aydınlı ve Eroğlu'na FETÖ operasyonu!

Sektörün önemli isimlerinden Ömer Faruk Kavurmacı ve Nurettin Eroğlu için Fetullahçı Terör Örgütü'ne üye olmak ve finans sağlamak suçlamasıyla gözaltı kararı çıkarıldı.

15 Temmuz Cuma gecesi gerçekleştirilen hain darbe girişiminde Fetullahçı Terör Örgütü'nün parmağının olduğu anlaşıldığı günden bu yana, FETÖ'ye destek vermek suçlamasıyla birçok ünlü isim gözaltına alındı. Bu sabah da 18 ilde ve 204 adreste yapılan eş zamanlı baskınlarda gözaltı kararı çıkarılan 187 kişi arandı.

Arama yapılan yerler arasında Aydınlı Grup, Eroğlu Holding ve Güllüoğlu Baklavaları da var. Gözaltı listesinin bir numarasında ise 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "Yakında kimin inlerine girilecek göreceğiz" diye tehdit eden konuşması ile akıllarda yer edinen TUSKON Başkanı Rızanur Meral var.

TUSKON Başkanı'nın firar ettiği düşünülüyor

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Başsavcı Vekili İsmail Uçar tarafından koordine edilen soruşturmada, aralarında TUSKON Başkanı Rızanur Meral, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Güllüoğlu Baklavaları'nın sahipleri Faruk Güllüoğlu ve Nejat Güllüoğlu'nun da bulunduğu 187 şüphelinin aranma çalışmaları devam ediyor. 'Terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütüne finans sağlamak'la suçlanan isimler arasında 'baş şüpheli' olarak aranan Rızanur Meral'in yurtdışına firar ettiğinden şüpheleniliyor.