Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TUSKON, Aydınlı ve Eroğlu'na FETÖ operasyonu!

Sektörün önemli isimlerinden Ömer Faruk Kavurmacı ve Nurettin Eroğlu için Fetullahçı Terör Örgütü'ne üye olmak ve finans sağlamak suçlamasıyla gözaltı kararı çıkarıldı.

15 Temmuz Cuma gecesi gerçekleştirilen hain darbe girişiminde Fetullahçı Terör Örgütü'nün parmağının olduğu anlaşıldığı günden bu yana, FETÖ'ye destek vermek suçlamasıyla birçok ünlü isim gözaltına alındı. Bu sabah da 18 ilde ve 204 adreste yapılan eş zamanlı baskınlarda gözaltı kararı çıkarılan 187 kişi arandı.

Arama yapılan yerler arasında Aydınlı Grup, Eroğlu Holding ve Güllüoğlu Baklavaları da var. Gözaltı listesinin bir numarasında ise 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "Yakında kimin inlerine girilecek göreceğiz" diye tehdit eden konuşması ile akıllarda yer edinen TUSKON Başkanı Rızanur Meral var.

TUSKON Başkanı'nın firar ettiği düşünülüyor

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Başsavcı Vekili İsmail Uçar tarafından koordine edilen soruşturmada, aralarında TUSKON Başkanı Rızanur Meral, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Güllüoğlu Baklavaları'nın sahipleri Faruk Güllüoğlu ve Nejat Güllüoğlu'nun da bulunduğu 187 şüphelinin aranma çalışmaları devam ediyor. 'Terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütüne finans sağlamak'la suçlanan isimler arasında 'baş şüpheli' olarak aranan Rızanur Meral'in yurtdışına firar ettiğinden şüpheleniliyor.