EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Türkiye'ye yabancı ilgisi İnşaat ve Konut Konferansı’nda tartışılacak

Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, komşu ülkelerle etkileşim ve yabancı yatırımcılarla ilgili öngörülerini paylaşacak.

Bu yıl 5’incisi 24 Ocak Salı günü düzenlenecek olan İnşaat ve Konut Konferansı’nda Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, ‘komşu ülkelerle etkileşim, coğrafi konjonktür ve global çıkarlar ışığında yabancı yatırımcı öngörüleri’ başlıklarıyla bir konuşma yapacak.

İnşaat sektörünün liderlerini bir araya getirecek olan İnşaat ve Konut Konferansı’na geçen yılda konuşmacı olarak katılan Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, "İnşaat ve Konut Konferansı bu yıl 5. kez kapılarını açıyor. Sektör liderlerini buluşturan sektörün sorunlarının masaya yatırıldığı uzmanların değerlendirmelerini paylaştığı bu tür organizasyonlar etkileşim ve sektörün gelişimi açısından oldukça önemli. Geçen yılda konuşmacı olarak katıldığım konferansta bu yıl komşu ülkelerle etkileşim, coğrafi konjonktür ve global çıkarlar ışığında yabancı yatırımcı öngörülerimi paylaşacağım. İnşaat sektörü temsilcileriyle bu tür organizasyonlarda bir araya gelmek mutluluk verici" dedi.