Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Türkiye'nin mega projeleri dünyaya tanıtılıyor

Bugün itibariyle ziyaretçilerine kapılarını açan MIPIM'de, Türkiye'nin mega projeleri İTO tarafından kurulan İstanbul Gayrimenkul Çadırı'nda dünyaya tanıtılacak.

Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen gayrimenkul fuarı MIPIM, bu yıl 15-18 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Her yıl gayrimenkul sektörünün liderlerini buluşturan MIPIM'e bu yıl 89 ülkeden firma ve yatırımcılar katılacak. Geçen yıl 300 metrekarelik bir alanda projelerini tanıtan Türkiye, bu yıl 685 metrekarelik İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı’nda projelerini dünyaya tanıtacak. İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından kurulan İstanbul Gayrimenkul Çadırı, fuarın en prestijli alanında, Paris ile Londra çadırlarının ortasında yer alıyor.

"Bu yıl çok özel bir konumda yer alıyoruz"

Fuarla ilgili konuşan ve fuarın ülkenin ekonomisi açısından büyük önemi olduğunu söyleyen İTO Başkanı İbrahim Çağlar, "MIPIM Fuarı’nda Türkiye ve İstanbul tanıtımını her yıl yeni bir boyuta taşıyoruz. Türk firmalarının gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm projeleri ve devletimizin İstanbul için planladığı mega altyapı projeleri, 89 ülkenin yabancı yatırımcısına tanıtılacak. Türkiye’de planlı kentleşme ve konut seferberliğinin öncüsü olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi iştiraki Emlak Konut GYO fuardaki en önemli destekçimiz. Bu yılki çok özel konumumuzla, 20 bini aşkın gayrimenkul profesyonelinin tamamının İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı’nı ziyaret etmesini hedefliyoruz. Herkesi Türk konukseverlerinin sıcak atmosferinde bir Türk kahvesi içmeye İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı’na bekliyoruz” diye konuştu.