EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Türk inşaat sektörü Avrupa’da gurbetçilerle bir araya gelecek

Evim Türkiye Fuarı Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 8-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Birçok önemli firma fuarda katılım gösterecek.

Evim Türkiye Fuarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ile 8-10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşecek. Son Söz Gazetesi'nde yer alan habere göre; Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli firmalarının katılım göstereceği fuara ziyaretçiler ücretsiz giriş yapabilecek. Sektörün birçok ünlü ismi de Avrupa’da yaşayan Türklerle buluşacak.

BAKAN KURUM’DAN DESTEK

Evim Türkiye Fuarı’na destek verdiklerini dile getiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Yurt dışında ülkemizi tanıtan fuarlar, organizasyonlar bize ve sektörümüze olumlu bir şekilde yansır” ifadelerini kullandı.

“DÜSSELDORF ÇOK DOĞRU BİR ADRES”

Düsseldorf Başkonsolosu Şule Gürel, Almanya’da yaşayan Türk vatandaşların yanı sıra Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Almanlara da bir şekilde ulaşılması gerektiğinin altını çizdi. Türkiye ekonomisinin yararına olacak her organizasyonu desteklediklerini ifade eden Şule Gürel; “Düsseldorf da bu organizasyon için çok doğru bir adres” dedi.

“İSTANBUL'U DÜSSELDORF'A TAŞIYORUZ”

Evim Türkiye fuarında yatırımcılarla bir araya gelecek İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, “İnanıyorum ki, şubat ayında ilki düzenlenecek Evim Türkiye Fuarı kendi alanında marka haline gelecektir. Fuar, inşaat sektörümüz için önemli bir çıkış noktası sağlayacak. Sektör, yeni satış imkânlarını çok uzakta değil Avrupa’daki Türkiye’de bulacak. Avrupa’daki Türkler, baba diyarı topraklarda bir konut, ofis veya arsa satın alarak hem güzel bir yatırım yapacaklar hem de doğdukları topraklara biraz daha yaklaşacaklar” diye konuştu.

3 ÇATI DERNEKTEN DESTEK

Düsseldorf’ta gerçekleşecek Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’na İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER), Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) de destek veriyor. Katılımcı markalar, 6 bin metrekare fuar alanında 3 gün boyunca projelerini sunup satış yapabilecek. Gayrimenkul firmaları, bankalar ve değerleme uzmanlarının bulunacağı fuarda birçok şehirden farklı gelir grubuna hitap eden projeler tanıtılacak.