EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Türk-Arap Zirvesi’ne GOP Plevne imzası

Türk ve Arap yatırımcıları bir araya getiren 4. Türk-Arap Zirvesi’ne görücüye çıkan GOP Plevne projesi damgasını vurdu.

4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde yapıldı.

Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Plevne projesi, 4. Türk-Arap Zirvesi’nde büyük ilgi ve beğeni topladı.

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak 72 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan GOP Plevne’de inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş - Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje, 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda Arap yatırımcıları ile bir araya geldi.

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla organize edilen fuarın GOP Plevne için verimli geçtiğini belirten By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, “Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan GOP Plevne’nin alım heyeti ile Türk ve Arap Ülkeleri üretici, sanayici ve yatırımcıların bir araya gelmesi, ihtisas sektörlerinde ortak çalışma zemini oluşturabilmesi açısından bizim için verimli bir fuar oldu. Daralan iç piyasaya alternatif olarak yabancı yatırımcıların fuara ilgi göstermesi, karşılıklı ticari bağlantıların gerçekleşmesine de zemin hazırladı. Yabancı yatırımcılara orta ve uzun vadede ihtiyacımız var, Türk-Arap Zirvesi sektörü olumlu yönde etkiledi” dedi.