EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Bizim Mahalle’de ön talep toplanmaya başlandı

Tual Bizim Mahalle’de ön talep toplanmaya başlandı. Küçükçekmece’de yükselen Tual Bizim Mahalle’de yer almak isteyenler için 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Bizim Mahalle projesi, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’de yaşama kazandırılıyor. 221 adet konut için ön talep toplanmaya başlanan Tual Bizim Mahalle, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden meydana geliyor.

TAMAMLANDIĞINDA 6 BİN KONUTTAN MEYDANA GELECEK

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Tual Bizim Mahalle projesi, tamamlandığında yaklaşık 6 bin konuttan meydana gelecek.

Detayların yarın (6 Ekim) yapılacak olan tanıtım toplantısında belli olacağı Tual Bizim Mahalle’de ön talep toplanmaya başlandı. Tual Bizim Mahalle’de yer almak isteyenlere 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Zengin sosyal yaşam alanlarıyla dikkatleri üzerine çeken Tual Bizim Mahalle’deki konut sakinlerine eğitim tesisleri, spor tesisleri, festival alanları, çevre parkı ve yeşil alanlar, ata sporları merkezi, dini tesisler ve camii, tematik çocuk oyun alanları, külliye, kütüphane, sağlık tesisleri ve kent müzesi gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Tual Bizim Mahalle projesi 1 milyon metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. Proje ile ilgili tüm detaylara konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.