EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Bahçekent ve Tual Adalar Danimarka’da özel bir kampanyayla tanıtıldı

Dağ Mühendislik projeleri Tual Bahçekent ve Tual Adalar Danimarka’da özel bir kampanya ile Türk vatandaşlarına tanıtıldı.

Emlak Konut GYO üst düzey yetkililerinin de katıldığı resepsiyona Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarının ilgisi büyük oldu. Toplantı sonucunda satış başarısı yaşandı.

Yoğun bir ilgi ve katılımın olduğu etkinlik, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da gerçekleştirildi. Etkinlikte, Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Pazarlama Daire Başkanı Zeynep Basa, Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ ve çok sayıda vatandaşımız hazır bulundu.

“Beklediğimizden daha yoğun bir ilgiyle karşılaştık”

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, yatırım resepsiyonunda yaptığı konuşmada “ Burada olmaktan çok mutluyuz. Beklediğimizden daha yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Ülkemiz ekonomisine, markamıza duyulan güveni bir kere daha gördük ve bu bize şevk verdi, bize güvendikleri için teşekkür ederiz, hedeflerimiz artık daha da yükseklerde ” dedi.

Türk vatandaşları yatırımlarını Türkiye’de yapmayı düşünüyor

Etkinlikte söz alan, Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu ise “Burada yaşayan vatandaşlarımızla verimli iki gün geçirdik. Vatandaşlarımız her ne kadar yaşamlarını burada idame ettirseler de anavatanlarıyla halen güçlü bir bağları var yatırımlarına da bu kapsamda yön veriyorlar. Organizasyona gösterdikleri yoğun katılımda bunun en güzel göstergesi diyebiliriz. Katılım gösteren, katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza şirketim adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.