EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Bahçekent güncel fiyat listesi

Dağ Mühendislik tarafından İstanbul’un Başakşehir bölgesinde inşa edilen Tual Bahçekent’te fiyatlar 295 bin TL’den başlıyor.

Dağ Mühendislik imzasıyla İstanbul Başakşehir’e bağlı Hoşdere’de konumlandırılan Tual Bahçekent projesi toplam 1.730 konut ve 186 ticari birimden meydana geliyor. Projede büyüklükleri 76 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar konut tiplerine yer veriliyor. Tual Bahçekent’te 4+1 dairelerin tamamı satıldı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir’de kurulan Tual Bahçekent projesinde teslimler 2019 yılının son çeyreğinde yapılacak. Yüzde 5 peşinat karşılığında ev sahibi olma fırsatı sunan Tual Bahçekent projesinde ilk taksit ödemeleri Ocak 2019’da başlıyor.

Tual Bahçekent fiyat listesi

Tual Bahçekent’te 1+1 daire fiyatları 295 bin TL ile 329 bin TL, 2+1 daire fiyatları 438 bin TL ile 520 bin TL, 3+1 daire fiyatları 510 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor.

Tual Bahçekent projesinde spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, yüzme havuzu, otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasında konumlanan Tual Bahçekent projesi, Kanal İstanbul ve üçüncü havalimanına oldukça yakın mesafede yer alıyor.