EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Artı Tuzla’da satışlar Eylül 2018’de başlayacak!

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da hayata kazandırılacak Tual Artı projesinde satışlar Eylül 2018’de!

Konut sektöründe imza attığı başarılı projeler ile sık sık adından bahsettiren Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden Tuzla’da yaşama kazandırılacak Tual Artı konut projesinde ön talepler alınmaya devam ediyor. Tual Artı Tuzla’da resmi satışlara ise Eylül 2018 tarihinde start verilmesi hedefleniyor.

Dağ Mühendislik kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının sınır ilçesi Tuzla’da sektöre kazandırılacak Tual Artı projesinde daire, ofis ve dükkân seçeneklerine yer verilmesi planlanıyor. Karma konsept ile yaşama geçirilecek olan projede anahtar teslimlerinin ise Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Daire planları, daire büyüklükleri, fiyat listesi ve ödeme planları gibi birçok detayın henüz belli olmadığı projede satışların Eylül 2018’de start vermesi bekleniyor.

Projede yer alan dairelerin planları, büyüklükleri, fiyat listesi ve ödeme planlarına ilişkin bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Proje hakkındaki detaylar açıklanır açıklanmaz Konut Haberi sitemizden öğrenebilirsiniz.

Dağ Mühendislik ’in Tual Artı ismini verdiği Tuzla konumlu projede konut seçenekleri, ofis seçenekleri, alışveriş alanları ve bir adet de otel yer alacak. Kapsamlı ve karma formatta sektöre kazandırılacak projenin hazırlıkları Emlak Konut ihalesinin Dağ Mühendislik tarafından kazanılmasıyla başladı.

Eylül 2018'de satışa sunulması beklenen Tual Artı projesinde yer verilecek sosyal olanaklara ilişkin bilgiler de henüz paylaşılmadı. Proje hakkındaki tüm detayların önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.