EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Artı Tuzla’da resmi satışlar Eylül 2018’de start alacak!

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Tuzla ilçesinde konumlandırılan Tual Artı karma konseptte tasarlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının sakin, düzenli ve doğa ile iç içe ilçelerinden birisi olarak dikkat çeken Tuzla’da Dağ Mühendislik kalitesi ve güvencesiyle sektöre kazandırılan Tual Artı Tuzla projesinde daire, ofis ve dükkan seçeneklerine yer veriliyor.

Ön taleplerin alınmaya başladığı Tual Artı Tuzla projesinde daire planları, konut sayısı, ödeme planları, fiyat listesi gibi önemli detayları henüz belli olmadı. Proje hakkındaki tüm detayların önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor.

Tual Artı projesine ilişkin açıklanan tüm güncel bilgileri ve güncel kampanyaları Konut Haberi sitemizi takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

Tual Artı Tuzla’da resmi satışlar Eylül 2018’de başlayacak!

Ön talep aşamasındaki projede anahtar teslimlerinin Haziran 2021 tarihinde yapılması amaçlanıyor. Emlak Konut ihalesi ile Dağ Mühendislik tarafından inşaatı üstlenilen Tual Artı projesinde farklı ihtiyaçlara uygun niteliklerde tasarlanan daire, ofis ve dükkân seçeneklerine yer verilmesi planlanıyor. Ön talepleri alınmaya devam eden projede resmi satışların ise Eylül 2018 tarihinde start alması bekleniyor.

Karma konsepti ile dikkatleri üzerine çekiyor

İstanbul Anadolu Yakasının il sınırı ilçelerinden Tuzla’da yaşama kazandırılan Tual Artı projesi karma konsepti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tual Artı projesinde konut, ofis, alışveriş caddesi, otel ve mağazalar yer alması planlanıyor.

Anahtar teslimleri Haziran 2021'de yapılacak!

Resmi satışların eylül ayında başlaması beklenen tual Artı projesinde ön talepler toplanıyor. Tual Artı projesinin kısa süre içerisinde tüm detaylarının belli olması bekleniyor. Tual Artı Tuzla projesinde anahtar teslimlerinin ise haziran 2021 tarihinde yapılması planlanıyor.