EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Adalar’da taksit ödemeleri 2019’da başlıyor

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul ortaklığı Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar’da taksitler 2019’a ötelendi.

Konut sektöründe ikinci seferberlik olarak adlandırılan büyük konut kampanyası ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ ile Tual Adalar projesinden konut sahibi olmak için kredi çekenler taksitlerini Ocak 2019 tarihinde ödemeye başlayacak.

Dağ Mühendislik tarafından Kartal’da hayata geçirilen Tual Adalar projesi de Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ve 14 eylül - 31 ekim tarihleri arasında geçerli olacak "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasına katıldı.

‘Şimdi al, 2019’da öde’ ile taksitler ötelendi

Konut sahibi olmak isteyenler ya da gayrimenkule yatırım yapanlar Tual Adalar’dan yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olabilecek. Geri kalan yüzde 15’lik ödeme ise sözleşme tariihnden 1 yıl sonra ödenmeye başlayacak. Yüzde 80’lik kısım için de banka kredisi kullanılabilecek ve alınan kredinin taksitleri kampanya kapsamında
Ocak 2019 tarihinde ödenmeye başlayacak.


Teslimler 2018’in ilk çeyreğinde

İstanbul Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen ilçelerinden Kartal'ın Yakacık Mahallesinde konumlandırılan 48 bin 157 metrekarelik arsası üzerinde 6 blok halinde inşa edilen Tual Adalar projesinde; 1+1'den 4+1'e kadar geniş bir kitleye hitap edebilen 471 konut yer alıyor.

Konutların büyüklükleri ise 75 ile 185 metrekare arasında değişiyor. Tual Adalar Projesinde teslimlerin ise 2018 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.