EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Adalar ve Tual Bahçekent’ten ‘yüzde 5 peşinat 240 ay vade’ fırsatı!

Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde şu ana kadar 320 konut satıldı. Bu satışlardan 160 milyon kazanç sağlandı.

Yüzde 5 peşinat 240 ay vadeli konut kampanyasında 320 konut satışı gerçekleştiren DağMühendislik, kendi rekorunu yeniledi.

20 yıl vadeli konut satışlarının başlaması ile birlikte hem dar ve orta gelirli vatadanşların ev hayali gerçeğe dönüşüyor hem de inşaat sektöründe yatırımlar aralıksız devam ediyor.

Anadolu Yakası’nda yükseliyor

Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Kartal’da 6 blok olarak yükselen “Tual Adalar” projesi toplam 471 konuttan meydana geliyor. Evlerin genişliği ise 86 metrekare ile 202 metrekare arasında tasarlandı.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde dizayn edilen konutlar, 402 TL ile1 milyon 128 bin TL arasında satışa sunuluyor.

TEM ve E-5’e yakın olan projede, arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkurları bulunuyor. Ayrıca Projede daireler için depo alanı ve kapalı otopark ayrıldı

2018 yılında teslim edilecek

Tual Bahçekent, 20 blok olarak 190 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 'Tual Bahçekent' projesinde; bin 739 konut, ticari üniteler, özel hastane, özel okul, özel kreş ve bir devlet okulu yer alıyor.

Yaklaşık yüzde 85’i yeşil alanlara ayrılan proje, 2018 yılının ilk yarısında teslim edilecek.