EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Adalar ve Tual Bahçekent'ten daire alanlar 2019'da ödemeye başlıyor

Dağ Mühendislik tarafından geliştirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinden konut satın alanlar taksit ödemelerine Ocak 2019'da başlıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde çok özel bir kampanyanın startı verildi.

Sektörün köklü isimlerinden dağ mühendislik tarafından Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı güvencesiyle hayata geçirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde hem yatırımcıyı hem de oturumcuyu cezbedecek çok büyük bir kampanyanın startı verildi.

Tual Adalar ve Tual Bahçekent projeleri özelinde başlatılan kampanya dahilinde; konut sahibi olmak isteyenler KDV dahil satış fiyatının %5’i peşin, %15’i satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödemeler şeklinde yapabilecek, kalan %80’lik kısmı için ise banka kredisi kullanabilecek.

Tual Adalar ve Tual Bahçekent’te ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’

Kredi taksit ödemeleri Ocak 2019'da başlayacak kampanya, ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştirmelerinde de büyük avantaj sağlayacak.Kullandırılacak konut kredisi vade oranlarında ise kampanyaya katılacak bankaların baz faiz oranlarının uygulanması kararlaştırıldı.

İstanbul Anadolu Yakasının son zamanlarda en çok tercih edilen ve birçok markalı konut projesinin yükseldiği Kartal ilçesinde konumlandırılan Tual Adalar’da toplam 531 konut yer alıyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar geniş konut tipi seçenekleri bulunuyor.

Tual Adalar’da teslimler 2018’in ilk yarısında yapılacak

Birinci katından itibaren eşsiz bir orman manzarası sunan projenin yüzde 85'i yeşil alanlara ayrıldı. 'Tual Adalar’da teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 'Tual Adalar’da daire fiyatları; 1+1 daireler 375 bin ile 580 bin TL, 2+1 daireler 523 bin ile 905 bin TL, 3+1 daireler 613 bin ile 1 milyon 107 bin TL, 4+1 daireler ise 1 milyon 42 bin ile 1 milyon 157 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Yeni bir kent doğacak: Tual Bahçekent

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki yeni yüzü Bahçekent’in en büyük projelerinden olan 'Tual Bahçekent”, 20 blok olarak 190 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 'Tual Bahçekent' projesinde; bin 739 konut, ticari üniteler, özel hastane, özel okul, özel kreş ve bir devlet okulu yer alıyor.

Bahçeşehir bölgesinin geniş sosyal donatılarına sahip projesi 'Tual Bahçekent’te, kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut. 'Tual Bahçekent'te daire tipleri 1+1’den 4+1’e kadar tasarlandı. Projede daire fiyatları 1+1 daireler için 288 bin ile 329 bin TL, 2+1 daireler için 382 bin ile 618 bin TL ve 3+1 daireler için ise 531 bin ile 1 milyon 107 bin TL ve 4+1 daireler için 682 bin TL ile 865 bin TL arasında değişiyor.