Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Tual Adalar ve Tual Bahçekent'te 120 ay vadeli satışlara başlandı

Dağ Mühendislik imzasıyla yükselen Tual Bahçekent ve Tual Adalar projeleri de Emlak Konut GYO'nun yeni kampanyası kapsamına alındı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinden ev sahibi olmak isteyenler "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyası ile kolayca ev sahibi olabilecekler. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen 50 projede geçerli olacak kampanya kapsamında, yüzde 20 peşin, yüzde 10'luk kısım bir yıl sonra, kalanı 120 aya kadar TÜFE'li veya yüzde 0.70 vade farkı ile taksitlendirilmesi sayesinde ev sahibi olmak mümkün olacak.

"Yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ; "Ülkemize ve sektörümüze güveniyoruz, her zaman olduğu gibi daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Bunun bir göstergesi olarak da Emlak Konut GYO çatısı altında düzenlenen hem sektöre ivme kazandıracak, hem de kolay ev sahibi olmanın yolunu açacak bu ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz' kampanyasında biz de yer alma kararı aldık" dedi. Kampanyanın Ağustos ayı boyunca geçerli olacağını söyleyen Doğan Dağ, kampanyayla sektörün de canlanacağını belirtti.

TUAL BAHÇEKENT İÇİN TIKLAYIN

TUAL ADALAR İÇİN TIKLAYIN