EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tual Adalar Kartal'da 4 bin TL peşinatla konut alma fırsatı

Dağ Mühendislik güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Kartal’da yaşama kazandırılan Tual Adalar Kartal projesinde düşük peşinatla konut alma imkanı!

İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ve sürekli yükselen lokasyonlarından bir tanesi Kartal ilçesine bağlı Yakacık mevkiinde yaşama kazandırılan Tual Adalar Kartal projesinden daire sahibi olmak isteyenlere düşük peşinatlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün en köklü ve üretken isimlerinden bir tanesi olan Dağ Mühendislik güvencesi ve ayrıcalığıyla Anadolu Yakasının gözde ilçesi Kartal’da sektöre kazandırılan Tual Adalar Kartal konut projesinde sadece 4 bin TL peşinat ile konut sahibi olunabiliyor.

Hem oturum hem de yatırım amacıyla değerlendirilmek üzere konut seçenekleri sunulan proje gayrimenkul ses getiren projeler arasında dikkat çekmeyi başarıyor. Fiyatların 397 bin TL’den başlangıç gösterdiği Tual Adalar Kartal projesi sunduğu eşsiz manzara ile de büyülüyor.

Sunduğu Adalar ve Marmara Denizi manzarası ile de konut alıcısını etkileyen proje Kartal’da modern mimarinin güzel bir örneği olarak yükseliyor. Her zevke, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

Sadece 4 bin TL gibi düşük bir peşinat ödeyerek konut satın alınarak hayalleri gerçeğe dönüştüren gözde proje Tual Adalar Kartal konut projesinde fiyatlar 387 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 120 ay vade ve yüzde 0,69 düşük faiz oranıyla konut sahibi yapan Tual Adalar Kartal projesi sunduğu sosyal ayrıcalıkları ve merkezi konumu ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Satışların devam ettiği Tual Adalar Kartal projesi Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Anadolu Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kartal'da inşa ediliyor. Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler tualadalar.com adresinden detaylı bilgi sahibi olabilir ve daire planlarını inceleyebilirler.