EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TradeMark Studio’da konut fiyatları 229 bin TL’den başlıyor

İzmir Bornova’da hayata geçirilen TradeMark Studio’da daire fiyatları 229 bin TL’den başlıyor. TradeMark Studio, lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Adnan Kılıçoğlu İnşaat ve Katal İnşaat tarafından hayata geçirilen TradeMark Studio projesi, İzmir Bornova’da yaşama kazandırılıyor. Fiyatlar ise 229 bin TL’den başlıyor.

320 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

TradeMark Studio; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 320 adet konuttan meydana geliyor. TradeMark Studio’daki daireler 52 metrekare ile 76 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projedeki 1+1 daireler 52.40 metrekare, 2+1 daireler ise 76.43 metrekare büyüklükte tasarlandı.

TRADEMARK STUDİO FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

TradeMark Studio’daki daireler 229 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ödeme koşulları ile teslim tarihi ise henüz açıklanmadı. Tüm bu bilgiler için konuthaberi.com’u takipte kalın.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

2 bloktan meydana gelen TradeMark Studio Bornova’da bin 200 metrekarelik arka bahçe ve sosyal donatı alanları bulunuyor. TradeMark Studio Bornova; Yaşar Üniversitesi'ne 300 metre, Forum Bornova'ya 400 metre, bölge metrosuna 500 metre, otoyol bağlantı noktasına 500 metre, Ege Üniversitesi'ne 1 kilometre, Ege Üniversitesi Tıp Merkezi'ne 500 metre, Tınaztepe Hastanesi'ne 1.5 kilometre, İzmir Adliyesi'ne 2 kilometre, İzmir Bayraklı Yeni Kent Merkezi'ne 2.6 kilometre, İzmir Şehir Hastanesi'ne ise 5 kilometre mesafede yer alıyor.