EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Toya Next'te peşin alımlara özel yüzde 20 indirim fırsatı sürüyor

Toya Gayrimenkul'ün İstanbul'un en değerli yatırım bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Toya Next'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Toya Gayrimenkul'ün Eylül ayı sonunda satışa çıkardığı projesi Toya Next, Basın Ekspres Yolu üzerinde 300 milyon TL'lik yatırımla yükseliyor. 19 dönümlük arazi üzerinde inşa edilen projede 488 konutun yanı sıra 7 bin 500 metrekarelik ticari alanlara da yer veriliyor. Daire fiyatlarının lansman dönemine özel olarak 298 bin TL'den başladığı projede alanları 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Teslimlerine 2019 yılının ilk çeyreğinde başlanması beklenen Toya Next projesinde yatırımcılara iki farklı ödeme planı sunuluyor. Projeden banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinat teslimde ödeyebiliyor. Konut bedelinin yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Bu ödeme planına göre, aylık taksitler bin 960 TL’den başlıyor.

Toya Finans Sistemi ile daire satın almak isteyenler ise satış bedelinin yüzde 20’sini peşin ödedikleri takdirde, kalan bedeli yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeyebiliyor. Kişiye özel ödeme planları sunulan projede peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Yüzde 40 prim yapması bekleniyor

Tamamlandığında yüzde 40 oranında prim yapması beklenen Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 kilometre, D100 Karayolu’na 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 7 kilometre mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alıyor. Projenin konumu Halkalı-Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 kilometre ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 kilometre uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN