EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Toya Next'te fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor

Toya Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Toya Next'te satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projede fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un Avrupa yakasında gayrimenkul fiyatlarının en hızlı arttığı bölgelerin başında gelen Basın Ekspres bölgesinde konumlandırılan Toya Next projesi 300 milyon TL'lik yatırımla 19 dönümlük arazi üzerinde yükseliyor. Lüks detaylarıyla dikkat çeken projede 488 konutun yanı sıra 7 bin 500 metrekarelik ticari alanlara da yer veriliyor.

Peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor

Daire fiyatlarının lansman dönemine özel olarak 298 bin TL'den başladığı projede alanları 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Teslimlerine 2019 yılının ilk çeyreğinde başlanması beklenen Toya Next projesinde yatırımcılara iki farklı ödeme planı sunuluyor.

Projeden banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinat teslimde ödeyebiliyor. Konut bedelinin yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Bu ödeme planına göre, aylık taksitler bin 960 TL’den başlıyor. Toya Finans Sistemi ile daire satın almak isteyenler ise satış bedelinin yüzde 20’sini peşin ödedikleri takdirde, kalan bedeli yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeyebiliyor. Kişiye özel ödeme planları sunulan projede peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Lokasyonuyla fark yaratıyor

Kara Şimşek dizisinin kahramanı, geleceğin, teknolojinin ve aklın simgesi olan KITT ile birlikte tanıtılan projenin tamamlandığında yüzde 40 oranında prim yapması bekleniyor. Lokasyonuyla ilgi çeken Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 kilometre, D100 Karayolu’na 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 7 kilometre mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alıyor. Projenin konumu Halkalı-Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 kilometre ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 kilometre uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN