EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Toya Next projesi 298 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Toya Gayrimenkul'ün Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirdiği Toya Next'te detaylar belli oldu. Lansmana özel avantajlar sunulan projede fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor.

Toya Gayrimenkul'ün yeni projesi Toya Next, efsanevi Kara Şimşek dizisinin kahramanı geleceğin, teknolojinin ve aklın simgesi olan KITT ile birlikte tanıtıldı. Projenin 28 Eylül Çarşamba günü The Raffles Hotel’de gerçekleştirilen lansmanına Toya Gayrimenkul İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Aksöyek ile Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selman Yurdakul ev sahipliği yaptı.

300 milyon TL'lik yatırımla 19 dönüm üzerinde inşa edilen projede 488 konut ve 7 bin 500 metrekarelik ticari alanlar bulunuyor. Üç bloktan meydana gelen Toya Next'te alanları 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Teslimlere 2019'da başlanacak

Daire fiyatlarının lansman dönemine özel olarak 298 bin TL'den başladığı projede 2 farklı ödeme planı bulunuyor. Banka kredili ödeme planında yüzde 25 peşinat teslim zamanında ödenirken yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Aylık taksitler bin 960 TL’den başlıyor.

Toya Finans Sistemi ile satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor.

Peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanacak olan Toya Next’te metrekare birim fiyatları 4 bin 250 TL’den başlıyor. Projenin 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Yatırımcılara büyük fırsatlar sunuyor

Tamamlandığında yüzde 40'ın üzerinde prim yapması beklenen Toya Next projesi İstanbul'un hızla değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor. Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 kilometre, D100 Karayolu’na 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 7 kilometre mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alıyor. Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 kilometre ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 kilometre uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN