EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Toya Moda'dan konut alan karlı çıkıyor

İstanbul'un gelişen bölgelerinden Basın Ekspres'te hayata geçirilen Toya Moda projesinde teslime az bir süre kaldı.

Toya Yapı'nın Basın Ekspres'te hayata geçirdiği Toya Moda proejsinde daire sahibi olmak isteyenler için avantajlı satışlara devam ediliyor. Yüksek kira getirisi ile yatırımcıların ilgisini çeken projede aylık kiralama bedellerinin bin 800 TL ile 2 bin 500 Tl arasında olması bekleniyor.

Projede yeni başlayan bahar kampanyası kapsamında anlaşmalı bankalardan 0,99 faiz oranıyla kredi alınabiliyor. Ayrıca yatırımcıların 9 aylık taksitlerini teslime kadar Toya Yapı ödüyor. Projenin Ocak 2017'de teslim edilmesi öngörülüyor. Sınırlı sayıda konutun kaldığı projeden yüzde 40 peşinatla 48 ay sıfır faiz ya da peşin alımlarda yüzde 15 indirim avantajıyla daire sahibi olunabiliyor.

Toplamda 426 daire ve 28 mağazadan oluşan Toya Moda, Basın Ekspres Yolu’nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yükseliyor. 1+1'den 3+1'e birçok farklı daire tipinin yer aldığı proje; Atatürk Havaalanı’na 3, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede bulunuyor.

Toya Moda’nın sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, sauna, buhar banyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları bulunuyor.