EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Toya Mecidiyeköy'de satışlara başlanıyor

Toya Yapı'nın en yeni projesi Toya Mecidiyeköy'de satışlara yakında başlanıyor. Projede metrekare birim fiyatlarının 4 bin ila 5 bin dolar arasında olacağı öngörülüyor.

Toya Vista, Qent İstinye ve Toya Moda projelerinin satışlarına devam eden Toya Yapı, 2016 yılı içerisinde Toya Next ve Toya Mecidiyeköy adındaki iki yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Ön talep toplanmaya başlayan projelerden Toya Mecidiyeköy'ün ayrıntıları yavaş yavaş belli oluyor.

Quasar projesinin hemen yan tarafında yer alan Toya Mecidiyeköy, İstanbul'un en merkezi yerlerinden birinde, AVM, okul, ulaşım araçları, hastane gibi önemli alanlara yürüme mesafesinde yükselecek. Çevresinde birçok markalı konut projesi bulunan Toya Mecidiyeköy bin metrekarelik arazi üzerinde 9 katlı tek blokta 30 daireden meydana gelecek. Projede büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelere yer verilecek. Projede ayrıca 3 adet de dükkan bulunacak. İmar çalışmalarına devam edilen projede teslimler 2016 yılının son aylarında yapılacak.

Sosyal donatı alanlarının henüz açıklanmadığı projede konut bloğunun en altında 4 kat otopark bulunacak. Satışlarına yakında başlanacak olan projede dairelerin metrekare birim fiyatlarının 4 bin dolar ile 5 bin dolar arasında değişeceği tahmin ediliyor.