EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Torkam İnşaat'tan Fikirtepe'ye yeni proje!

Torkam İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Fikirtepe lokasyonunda yeni bir konut projesine imza atılıyor, Torkam Fikitepe! 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri.

İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçesi Kadıköy'ün kentsel dönüşüm merkezi semti Fikirtepe'de yeni bir proje yükseliyor. Gayrimenkul sektörünün güven vaat eden isimlerinden Torkam İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılacak konut projesinde tüketiciye 1+12den 4+1'e kadar konut seçenekleri sunulacak.

Konut sektörünün güvenilir isimlerinden Torkam İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçesi Kadıköy’ün kentsel dönüşüm merkezi Fikirtepe’de yeni bir projeye imza atılacak.

Torkam İnşaat Torkam Fikirtepe projesinde konut alıcısına 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 tipinde planlanan konut seçenekleri sunulacak. Torkam Fikirtepe 183 bin 198 metrekare alan üzerinde yükselecek.

5 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 511 adet konuta yer veriliyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneklerine yer verilen Torkam Fikirtepe projesinde 511 adet 1+1 daire, 438 adet 2+1 daire, 128 adet 3+1 daire, 24 adette 4+1 yer alıyor. Geniş bir yelpazeye hitap etmesi planlanan projesi İstanbul Anadolu Yakasının Fikirtepe mevkiinde yükseliyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2020 tarihinde yapılması hedeflenen Torkam Fikirtepe projesi ile ilgili henüz birçok detay netleşmedi. Projedeki daire büyüklükleri, fiyat listesi ve ödeme planları ile ilgili bilgiler henüz açıklanmadı.

Proje hakkındaki tüm bilgilerin kısa süre içinde netleşmesi ve paylaşılması bekleniyor. Torkam İnşaat Torkam Fikirtepe hakkındaki tüm güncel bilgileri Konut Haberi sitemizden takip edebilirsiniz!

Torkam İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi noktalarından Fikirtepe’de konumlandırılan Torkam Fikirtepe projesinin sosyal olanakları arasında;

• Güvenlik
• Otopark
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Sauna
• Çocuk oyun alanları
• Yeşil alan
• Yüzme havuzu yer alıyor.