EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Torkam E5 Sefaköy’de 5 yıl 0 faiz kampanyası

Toplu ulaşım hatlarının merkezinde yükselen Torkam E5 Sefaköy’de 5 yıl 0 faiz kampanyası başladı. Torkam E5’teki konutların teslim tarihi Ekim 2020 olarak planlandı.

Torkam İnşaat tarafından TOKİ güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’de hayata geçirilen Torkam E5 Sefaköy’de 5 yıl 0 faiz kampanyası başladı. Metrekare bazında fiyatların 8 bin TL’den başladığı Torkam E5 Sefaköy’de konut teslimlerinin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

KARMA KONSEPTİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

3 katlı bloklardan meydana gelen Torkam E5 Sefaköy, 21 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Torkam E5 Sefaköy projesi, E-5 otoyolu üzerinde Sefaköy ve Florya aksında konumlanıyor. 234 rezidans, 117 ofis ve 210 adet cadde mağazadan meydana gelen Torkam E5 Sefaköy’de 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. Rezidansların büyüklükleri 54 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor. Birleştirilebilen ofislerin büyüklükleri ise 78 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.

TOPLU ULAŞIM HATLARININ MERKEZİNDE YÜKSELİYOR

Torkam E5 Sefaköy, kapısına kadar gelecek olan metro durağı ile metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının merkezinde yükseliyor. Millet Bahçesi projeleri kapsamında yakın bir dönemde dönüştürülecek İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ise tam karşısında inşa ediliyor.