Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Torkam E5 görücüye çıkmaya hazırlanıyor

Torkam İnşaat tarafından hayata kazandırılan Torkam E5 projesinin kısa zaman içerisinde satışa çıkarılması için hazırlıklar başladı.

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Torkam İnşaat güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Florya-Sefaköy arasında hayata kazandırılan Torkam E5 projesinin satışa sunulması için hazırlıklar başladı.

Torkam İnşaat tarafından hayata kazandırılan Torkam E5 projesi İstanbul Avrupa Yakasının Florya Sefaköy aksında ve ulaşımın merkezinde bir konumda inşa ediliyor. Uzun süredir satışlarının başlaması beklenen projenin görücüye çıkması için son hazırlıklar üzerinde duruluyor. Merakla beklenen Torkam İnşaat Torkam E5 projesinin kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

E5 otoyoluna cepheli olan Torkam E5 projesinin içerisinde bir de metro istasyonu yer alacak. İstasyondan indikten sonra birkaç adımda, projeye ulaşılabilecek.

Torkam E5 projesinde alıcılara rezidans, ofis ve mağazalar yer alıyor. Yenilikçi yapısı ile dikkat çeken, ulaşımın merkezindeki konumuyla dikkatleri üzerine çıkan Torkam İnşaat’ın Torkam E5 projesi sektörde uzunca süre adından bahsettiriyor. Proje yakın zamanda satışa sunuluyor.

İçerisinde bir metro istasyonu, 275 adet mağazalı büyük bir alışveriş merkezi, rezidans seçenekleri ve ofis seçenekleri yer alıyor. İstanbul’un en önemli ulaşım merkezlerinden bir tanesine sahip olan E5 Karayolu’na komşu konumda yükselen proje özellikle sunduğu ulaşım avantajları ile dikkat çekiyor.

Hayatı daha keyifli ve daha konforlu hale getirmeyi vaat eden Torkam İnşaat’ın yeni projesi Torkam E5 projesi Florya Sefaköy aksındaki ulaşımı en kolay mevkiinde yükseliyor.

Ulaşım konusunda İstanbul’un en iddialı projeleri arasında yer alan Torkam E5 projesinde toplam 216 konut, 114 adet ofis ve çarşı alanında 275 dükkân ve mağazaya yer veriliyor. Torkam E5 projesinin en yakın zamanda satışa sunulması planlanıyor.