EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Torkam E 5’te metrekaresi 7 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışlar start aldı

Torkam İnşaat tarafından ulaşımın merkezinde ve şehrin kalbinde konumlandırılan Torkam E 5 projesinde satışlar start aldı.

İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ulaşım akslarından Küçükçekmece E 5 Otoyolu üzerinde sektöre kazandırılan prestijli konut ve ticari yaşam projesi Torkam E5’te satışlar 28 Temmuz Cumartesi 2018 tarihinde start aldı.

İnşaat sektöründe duyurulduğu andan itibaren adından sık sık bahsettiren Torkam İnşaat imzalı Torkam E 5 projesi İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde ulaşım açısından çok özel bir konumda yükseliyor.

Otobüs, metrobüs ve metro hattı gibi toplu ulaşım imkanlarının yanı başında yükselen Torkam E 5 projesi E5 Otoyolu’na cephe konumda hayata kazandırılıyor. Çok özel imkanlarla konut satın alma imkânı sunulan Torkam E 5 projesinde banka kredisi kullanılarak 120 ay vade ve yüzde 0,98 faizle ev sahibi olunabiliyor.

Torkam İnşaat Torkam E 5 projesi geçtiğimiz hafta metrekare bazında 7 bin 500 TL’den başlangıç gösteren fiyatlarla satışa sunuldu. Geçen hafta satışların start aldığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere 120 ay vade ve yüzde 0,98 faiz imkânı sağlanıyor. Metrekare bazında fiyatların 7 bin 500 TL’den başlangıç gösterdiği projede bulunduğu konum itibariyle dikkat çekiyor.

127 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 234 adet rezidans, 117 adet ofis, 310 adet cadde dükkanı ve toplam 896 araç kapasitesi bulunan bir otopark inşa edilecek.

Torkam İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının yükselen değerlerinden Küçükçekmece ilçesinde sektöre kazandırılan Torkam E 5 projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer verilen konutların büyüklükleri ise 54 metrekareden başlayarak 124 metrekareye kadar yükseliyor. Projede yer verilen farklı konseptlerdeki ofislerde ise büyüklükler 78 metrekareden başlangıç gösterip 178 metrekareye kadar yükseliyor.

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede anahtar teslimleri ise Ekim 2020 tarihinde yapılacak.