Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Tolga Ülkealan: Kurdaki dalgalanmanın bitmesiyle sektör ivme kazanacak

Tolga Ülkealan, döviz kurundaki dalgalanmanın durulması ile birlikte sektörün ivme kazanacağını ifade etti.

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, döviz kurundaki dalgalanmanın durulması ile birlikte sektörün ivme kazanacağını ifade etti. Elinde dövizi olan vatandaşlar için kârlı bir döneme girildiğini vurgulayan Tolga Ülkealan; “Bu dönemin en uygun şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. En uygun yatırım aracı olan konut her dönem olduğu gibi bu dönemde de rağbet görecektir” diye konuştu.

KONUT ALIMI İÇİN ŞU AN DOĞRU ZAMAN

Demir çelik fiyatlarında ve dolarda yaşanan artışın projelere yansımadığını sözlerine ekleyen Tolga Ülkealan; “Yaşanan gelişmeler konut sektörüne zam olarak geri dönmedi. Bu durum tüketici için büyük fırsat. Bizde bu nokta da elimizi taşı altına soktuk ve İncek’te hayata geçen Sunset İncek projemizin fiyatlarına bu artışı yansıtmadık. Konut alacak ve yatırım yapacak vatandaşlarımız için şu an tam zamanı” ifadelerini kullandı.

FİYATLARIN ARTMASI GÜNDEME GELECEK

Tolga Ülkealan, konut alımını ertelemenin doğru olmadığını vurguladı. Piyasa koşulları nedeniyle daire fiyatlarının düşmesini beklemenin gerçekçi olmadığını söyleyen Ülkealan; “Eylül sonrası dönemde de fiyatların artması gündeme gelecektir. Bu noktada yatırımların ertelenmesini doğru bulmuyoruz. Zaman yatırım zamanı” dedi.

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İLE SUNSET İNCEK’TE YAŞAM

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, inşaatı hızla devam eden Sunset İncek ile ilgili detaylar da verdi. Kolay ödeme seçeneklerinin sunulduğunu ifade eden Tolga Ülkealan; “Projemizde de sunmuş olduğumuz yüzde 10 peşinat ile kişilere özel ödeme planlarımız, vade farksız ödeme seçeneklerimiz, ara ödeme kolaylıklarımız ile biz de kampanyaya destek oluyoruz” diye konuştu.

Sunset İncek projesi, Ankara İncek’te yaşama kazandırılıyor. 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 olmak üzere 4 farklı tipte konut seçeneğinin yer aldığı Sunset İncek, toplam 139 adet konuttan meydana geliyor. Konut büyüklüklerinin 119 metrekare ile 351 metrekare arasında değiştiği Sunset İncek’te teslimlerin Aralık 2020’de yapılması planlanıyor.