EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tolga Ülkealan: Kurdaki dalgalanmanın bitmesiyle sektör ivme kazanacak

Tolga Ülkealan, döviz kurundaki dalgalanmanın durulması ile birlikte sektörün ivme kazanacağını ifade etti.

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, döviz kurundaki dalgalanmanın durulması ile birlikte sektörün ivme kazanacağını ifade etti. Elinde dövizi olan vatandaşlar için kârlı bir döneme girildiğini vurgulayan Tolga Ülkealan; “Bu dönemin en uygun şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. En uygun yatırım aracı olan konut her dönem olduğu gibi bu dönemde de rağbet görecektir” diye konuştu.

KONUT ALIMI İÇİN ŞU AN DOĞRU ZAMAN

Demir çelik fiyatlarında ve dolarda yaşanan artışın projelere yansımadığını sözlerine ekleyen Tolga Ülkealan; “Yaşanan gelişmeler konut sektörüne zam olarak geri dönmedi. Bu durum tüketici için büyük fırsat. Bizde bu nokta da elimizi taşı altına soktuk ve İncek’te hayata geçen Sunset İncek projemizin fiyatlarına bu artışı yansıtmadık. Konut alacak ve yatırım yapacak vatandaşlarımız için şu an tam zamanı” ifadelerini kullandı.

FİYATLARIN ARTMASI GÜNDEME GELECEK

Tolga Ülkealan, konut alımını ertelemenin doğru olmadığını vurguladı. Piyasa koşulları nedeniyle daire fiyatlarının düşmesini beklemenin gerçekçi olmadığını söyleyen Ülkealan; “Eylül sonrası dönemde de fiyatların artması gündeme gelecektir. Bu noktada yatırımların ertelenmesini doğru bulmuyoruz. Zaman yatırım zamanı” dedi.

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İLE SUNSET İNCEK’TE YAŞAM

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, inşaatı hızla devam eden Sunset İncek ile ilgili detaylar da verdi. Kolay ödeme seçeneklerinin sunulduğunu ifade eden Tolga Ülkealan; “Projemizde de sunmuş olduğumuz yüzde 10 peşinat ile kişilere özel ödeme planlarımız, vade farksız ödeme seçeneklerimiz, ara ödeme kolaylıklarımız ile biz de kampanyaya destek oluyoruz” diye konuştu.

Sunset İncek projesi, Ankara İncek’te yaşama kazandırılıyor. 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 olmak üzere 4 farklı tipte konut seçeneğinin yer aldığı Sunset İncek, toplam 139 adet konuttan meydana geliyor. Konut büyüklüklerinin 119 metrekare ile 351 metrekare arasında değiştiği Sunset İncek’te teslimlerin Aralık 2020’de yapılması planlanıyor.