Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ’nin yüzde 24 indirim kampanyası için son 3 gün

TOKİ’nin indirim kampanyası için son 3 gün. 19 Ekim’de bitecek olan kampanya kapsamında borcunu erken ödeyen vatandaşlara yüzde 24 indirim yapılıyor.

Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri sahipleri için Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 21 Eylül’de yüzde 24 indirim kampanyası başlatıldı. Kampanya 3 gün sonra 19 Ekim’de sona eriyor.

YÜZDE 24 İNDİRİM YAPILIYOR

İndirim kampanyası kapsamında borcun tamamını ödeyenlere yüzde 24 indirim yapılıyor. Tapusu da hemen teslim ediliyor. Borcun tamamını ödeyemeyecek olan vatandaşlar da kampanyadan yararlanabiliyor. Bunun için borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak koşuluyla yapılan peşin ödemelerde yüzde 24 indirim yapılıyor.

BAŞVURULAR BANKAYA YAPILIYOR

Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri sahipleri için başlatılan TOKİ indirim kampanyasından, satışları 2017 yılının haziran ayı sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksiti 2017 yılı haziran ayı sonuna kadar başlamış olanlar faydalanabiliyor.

TOKİ’nin indirim kampanyası 19 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ilgili bankaya başvuru yapmaları gerekiyor.

19 Ekim’e kadar devam edecek olan TOKİ indirim kampanyasından yaklaşık 192 bin konut ve işyeri alıcısının faydalanması bekleniyor.