Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ’nin yüzde 24 indirim kampanyası bugün itibariyle başladı

TOKİ’nin borcunu erken kapatıp hemen tapusunu almak isteyenler için hazırladığı yüzde 24 indirim kampanyası resmen başladı. Tüm detaylar haberimizde…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) borcunu erken kapatıp hemen tapusunu almak isteyenler için yüzde 24 indirim kampanyası hazırladı. Bugün (21 Eylül 2018) itibariyle başlayan kampanya kapsamında konut ve işyeri alıcılarına yüzde 24 indirim sağlanıyor. Borcun tamamını kapatamayacak olan vatandaşlar da indirimden yararlanabiliyor. Bunun için söz konusu kişiler, yüzde 25’inden az olmamak kaydıyla yaptığı peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından yararlanabilecek.

TOKİ’NİN İNDİRİM KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİYOR?

TOKİ’nin bugün itibariyle resmen başlayan indirim kampanyası, Haziran 2017 sonuna kadar gerçekleşen ve geri ödeme taksiti 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri için geçerli. 12 aydan daha az vadesi kalan projeler ise söz konusu indirim kampanyasından yararlanamıyor.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASINDA SON TARİHİ 19 EKİM

TOKİ’nin bu yılki indirim kampanyasından yaklaşık olarak 192 bin konut ve işyeri alıcısının yararlanması öngörülüyor. 21 Eylül itibariyle başlayan TOKİ indirim kampanyasında son tarih ise 19 Ekim 2018 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar, konut ve işyeri alıcılarının bankaya başvuruda bulunması gerekiyor. 19 Ekim’den sonra gerçekleşecek olan ödemelerde indirim oranı uygulanmayacak.