EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ’nin yüzde 20 indirim kampanyasından yararlanmak için son gün!

TOKİ’nin 23 Nisan 2018 tarihinde başlattığı yüzde 20 indirim kampanyası bugün (18 Mayıs 2018) sona eriyor.

TOKİ tarafından başlatılan 2018 yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanmak için bugün (18 Mayıs 2019) bugün son gün! Yüzde 20 indirim olanağından faydalanmak isteyen vatandaşların bugün akşam mesai saati bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üretici Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından başlatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyası bugün sona eriyor. Bu akşam saatlerinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacak. Kampanyadan faydalanarak indirimli konut satın almak isteyen vatandaşların en geç bugün akşam mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekiyor.

Kampanya peşin alımlarda geçerli olacak. Ayrıca daha önceden TOKİ’den konut satın alan ancak borcunun yüzde 25’ini toplu ödeyen işyeri ve konut sahipleri de yüzde 20 indirim kampanyasından fayda sağlayabilecek. Geri kalan borç ise yüzde 20 indirim uygulandıktan sonra yeniden taksitlendiriliyor.

Borç kapatma işlemleri ise satış sözleşmesinin yapıldığı bankanın vasıtası ile gerçekleştirilebiliyor. Satış sözleşmesinin gerçekleştirdiği bankanın sunduğu kredi imkanlarından da fayda sağlanabiliyor.

TOKİ’nin 23 Nisan 2018 ile 18 Mayıs 2018 tarihleri arasını kapsayan konut ve işyeri alımlarındaki peşin ödeme ya da toplu borç kapatma kampanyasından taksit ödemeleri 2016 yılının sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yeri alıcıları yararlanabiliyor. Satın alınan konut ve iş yerlerinde vadesi 12 ay ve daha az kaaln projeler ise indirim kampanyasından yararlanamıyor.