EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ’den Kayaşehir’e dev konut projesi geliyor

TOKİ tarafından İstanbul ilçesi Başakşehir’de yer alan Kayaşehir bölgesinde 854 konutluk dev bir konut projesi geliştirilecek.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) tarafından istanbul Avrupa yakasının değer kazanmaya başlayan ilçesi Başakşehir’in Kayaşehir bölgesinde içinde toplam 854 konut barındıran büyük bir konut projesi hayata geçirilecek. Projenin 28 Aralık’ta ihaleye çıkması bekleniyor.

HTemlaktan’dan Şengül Kırmızıtaş’ın haberine göre, İstanbul Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir 22.Bölge’de geliştirilecek olan Kayaşehir TOKİ Evleri 28 Aralık 2018’de ihaleye çıkacak. İhale saat 14:00’da başlayacak.

Kayaşehir TOKİ Evleri projesi karma konseptte tasarlanıyor. Toplam 854 konutun yer aldığı projede konutların yanı sıra 592 araç kapasiteli kapalı otopark, 2 adet sosyal tesis, 2 adet nizamiye yer alıyor.

İstanbul Başakşehir Kayaşehir 22.Bölge 854 adet konut, 592 araçlık kapalı otopark, 2 adet sosyal tesis, 2 adet nizamiye inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi İşi 28 Aralık’ta yapılacak olan ihale ile başlayacak.