EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ’den Kastamonu’ya 316 konutlu proje

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ tarafından Kastamonu Merkezde 316 konutlu bir proje ve ticaret merkezi yapılacak.

TOKİ tarafından Batı Karadeniz ili Kastamonu’da inşa edilecek toplam 316 konut ve 1 adet ticaret merkezi inşa edilecek. TOKİ’nin 2017 yılı konut üretimi planlamasına göre yapılan çalışmalar tüm hızıyla sürerken bir yeni proje haberi de kastamonu’dan geldi.

Başbakanlık Toplu Konut idaresi (TOKİ) Tarafından inşa edilmesi planlanan Kastamonu merkez konut projesinde ihale gerçekleştirildi. İnşaat kısa süre içinde başlıyor.

Hemen her ilde proje geliştiren, başta dar gelirli vatandaşlarımız olmak üzere, şehit aileleri, gaziler, emekliler i,çin sosyal konut üretimi 2017'de tam gaz sürüyor. Projelere her gün bir yenisi ekleniyor. TOKİ bu çerçevede Kastamonu’da hayata geçireceği projenin ihalesini gerçekleştirdi.

Konuya ilişkin TOKİ tarafından yapılan açıklamaya göre, Kastamonu Merkez'de inşa edilecek olan toplam 316 konut ve 1 adet ticaret merkezinden oluşacak projenin ihalesinin yapıldığı kaydedildi. Projede konut satışlarına ilişkin henüz bir bilgi paylaşılmazken, kısa süre içerisinde uygun şart ve koşullarda ev satışlarının başlayacağı ifade ediliyor.