Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ'den İzmir'in Ödemiş ilçesinde 468 konutlu yeni proje

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Zeytinlik Mahallesi’nde 468 konutluk yeni bir sosyal konut projesine imza atıyor.

Türkiye’nin en büyük toplu konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Zeytinlik Mahallesi’nde 468 adet konut bulunan yepyeni bir konut projesi hayat bulacak.

Yurdun dört bir yanında toplu konut üretmeye devam eden TOKİ İzmir projelerinin arasına bir yenisini daha ekliyor. İzmir’in Ödemiş ilçesinde hayata kazandırılacak İzmir Ödemiş TOKİ Evleri projesinin ihalesi ise 12 Haziran 2018 tarihinde saat 14.30’da TOKİ binasında yapılacak. Gerçekleştirilen ihalenin hemen ardından sosyal konut projesi için çalışmalara başlanacak.

2018 yılı konut üretimi hedefini 300 bin konut şeklinde ifade eden yurdun dört bir yanında çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor. TOKİ şimdi de İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Zeytinlik Mahallesi’nde toplam 468 adet konut, 1 adet ticari ünite ve 1 adet de camiye yer verilecek yeni bir proje için kolları sıvadı. Projenin ihalesi 12 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. Proje ihalesinin sonuçlanmasının hemen ardından inşaat çalışmaları da start alacak.

İzmir’de yaşama geçirilecek TOKİ İzmir Ödemiş Evleri projesinde yer alan dairelerin planları, ödeme planları, fiyat listesi, taksit tutarları, başvuru koşulları ve teslim tarihleri gibi bilgilerin ise projenin satışa sunulmasının hemen ardından kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.
İzmir Ödemiş TOKİ İzmir Ödemiş TOKİ Evleri’nde fiyatlar, başvuru şartları, teslim tarihleri ve daire planları gibi temel bilgiler projenin satış duyurusunun yapılmasıyla birlikte netlik kazanacak.

İzmir’in Ödemiş ilçesinde yükselecek TOKİ projesinin ardından Tire’de de başvuruların alınmaya başlandığına dair bilgi geldi.