EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ’den ağustos ayında bin 232 konutlu 6 yeni proje geliyor!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ağustos ayında 6 farklı ilde toplam bin 232 adet yeni konutun inşasına başlanacak.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yurdun dört bir yanında dar ve orta gelirli ailelerin konut sahibi olması için proje üretmeye devam ediyor. TOKİ tarafından yapılan son açıklamaya göre, ağustos ayında 6 farklı ilde toplam bin 232 adet yeni konut yapılıyor.

Yeni konut projeleri yapmaya hazırlanan TOKİ tarafından dar ve orta gelirli ailelere yönelik bin 232 adet konut yapılacak. 6 yeni projeye imza atmaya hazırlanan TOKİ’nin 2018 yılı için konut üretim hedefi ise 70 bin adet yeni konut. Bu hedefleri doğrultusunda hızla hareket eden TOKİ tarafından Türkiye’de 6 farklı ilde toplam bin 232 adet konut yapılacak.

TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı), 2018’de 70 bin konut üretme hedefi doğrultusunda canla başla çalışmaya devam ediyor. Aralıksız yatırım sürecini sürdüren TOKİ tarafından içinde bulunduğumuz ağustos ayı içerisinde 6 ilde toplam bin 232 adet konut için ihale yapılacak.
Toki’nin yeni başlayacağı projeler ise şu şekilde sıralanıyor: Kütahya Dumlupınar TOKİ Evleri, Bingöl Karlıova Yeşilyurt TOKİ Evleri, Van Başkale TOKİ Evleri, Hasankeyf TOKİ Evleri, Aydın İncirliova Kovalık TOKİ Evleri, Şanlıurfa Yeşildirek TOKİ Evleri…

Yukarıdaki listede yer alan toplamda bin 232 adet konutun bulunduğu 6 farklı TOKİ projesinin ağustos ayı içerisinde ihaleye çıkması ve ihalenin ardından inşaat çalışmalarının ardından hemen başlaması planlanıyor.