Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

TOKİ'den Adana'da 'kentsel dönüşüm ve geliştirme' projesi

TOKİ Adana Seyhan'da hayata geçireceği 2 etaptan oluşan 'kentsel dönüşüm ve gelişim' projesi için çalışmalara başladı.

Türkiye’nin dört bir yanında özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların uygun fiyatlarla ev satın alabilmesini sağlamak için üretimlerine devam eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ) şimdi de Adana için çalışmalarına başladı. Adana Seyhan TOKİ Konutları için ilk adım atıldı. 2 etaotan oluşacak projenin ihaleleri ise 23-24 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak.

Merkez ilçesi Seyhan’da üreteceği sosyal konut projesi için çalışmalarına başlayan TOKİ, Adana Seyhan ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi ve Bey Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ve gelişim projesi dahilinde 1. Etap ve 2. Etap için çalışmalarına ihale tarihleri belirlenerek başlandı.

Adana’nın şehir siluetinde önemli bir konuma sahip olacak TOKİ’nin dar gelirli vatandaşlara yönelik ürettiği projede iki etap yer alacak. Projenin birinci etabında 627 adet konut ve 22 adet de dükkâna yer verilecek. Alt yapı ve çevre düzenlemesi işinin de dahil olduğu ihale 23 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Adana Seyhan’da yer alan Barbaros ve Bey Mahallerinde yapılan kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin 2. Etabı’nda ise toplam 923 adet konut ve 14 adet de dükkân yer alacak. Dükkan ve konutların inşaatı ile çevre ve alt yapı düzenlemesi işi için ihale 24 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’a bağlı Barbaros Mahallesi ve Bey Mahallesi’nde kentsel Dönüşüm Ve Gelişim Projesini hayata kazandıracak. TOKİ Adana Seyhan Konutları için düğmeye basıldı, çalışmalara vakit kaybedilmeden başlandı.