EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ'den 80 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olma fırsatı!

TOKİ tarafından 35 ilde 80 bin TL'den başlayan fiyatlarla ayda 285 bin TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi daire satın alma fırsatı sunuluyor' Üstelik kura yok!

TOKİ yurt genelinde toplam 35 farklı ilde ayda 285 bin TL'den başlayan taksitlerle çekilişsiz kurasız konut satın alma imkanı sunuyor. Fiyatlar 80 bin TL'den başlıyor.

Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından türkiye genelinde toplam 35 farklı ilde ayda 285 bin TL'den balşayan fiyatlarla konut satın alma imkanı sunuluyor.

Toplu konut üreticisi TOKİ 35 ilde 5 bin 543 konutu çekilişsiz kurasız 80 bin TL’den başlayan fiyatlarla dar gelirli vatandaşlara sundu. Fiyatların 80 bin TL'den start verdiği Aylık 285 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olunabilen Toki Konutlarından başvuru önceliğine göre konut sahibi olunabilecek…

Açık satış yöntemiyle sadece öncelik sırasına göre fiyatların 80 bin TL’den başlangıç gösterdiği TOKİ Konutları’ndan ayda 285 TL’den başlayan taksitlerle kira ödergibi konut satın alınabiliyor. TOKİ Konutları için başvurular ise bankalar aracılığı ile alınacak. Başvuru yapılabilecek bankaların listesi konut satış sözleşmelerinde yer alacak.

Üretimlerindeki esas tetikleyicinin konut sahibi olamayacak vatandaşları ev sahibi yapmak olduğunun önemle altını çizen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, son 3,5 yıldır yapılan konutların yüzde 95’inin, alt ve orta gelir grubu için yapılan sosyal konutlar olduğunu belirtti.

TOKİ tarafından 35 ilde 80 bin TL'den başlayan fiyatlarla ayda 285 bin TL'ye konut satın almak isteyen vatandaşların daha önceden konut satın almamış olması gerektiğini söyleyen TOKİ Başkanı Ergün Turan,

”Bizim en önemli şartımız vatandaşlarımızın daha önce hiç konut sahibi olmamasıdır. Ayrıca daha önce TOKİ’den konut satın almamış veya konut kredisi kullanmamış olması ve 18 yaşını doldurmuş olması koşulları gerekiyor. Konutlarımızın bulunduğu illere göre yüzde 10, 20 ve 25 peşinat bedeli ile 120 ve 240 ay vade seçenekleri ile satılacak”şeklinde konuştu.

TOKİ Toplu Konutları satış fiyatlarının, taksitlerin ve başvuru şartlarının TOKİ’nin web sayfasında bulunduğunu ifade eden TOKİ Başkanı Turan, başvurularda genel olarak bu şartların olduğunu söyleyerek, bu şartların satışa sunulan projelere göre değişiklik gösterebildiğinin de altını çizdi.