EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TOKİ’den 8 ilde 911 konut satışı!

TOKİ ağustos ayı içerisinde yurt genelinde 8 farklı ilde yer alan toplam 911 konutu satışa sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından önümüzdeki ay 8 farklı ilde yer alan toplam 911 adet kontu satışa sunuluyor. TOKİ Konutları için başvurular ağustos ayından itibaren alınmaya başlayacak.

TOKİ Türkiye genelinde yer alan 8 farklı ilde 911 konut için başvuruları kabul etmeye ağustos ayı itibariyle başlayacak. TOKİ tarafından satışa sunulması planlanan konutların fiyatları ise 83 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Satışa sunulan TOKİ evlerinde kira öder gibi ödeme imkanları sunuluyor.

Önümüzdeki ay başvuruları başlayacak 911 adet TOKİ konutu için kira öder gibi ödeme imkanları sunulacak. Başvurular projelerin satış duyurularında belirtilen ilgili bankalara yapılacak. TOKİ tarafından satışa sunulacak yeni projeler ise şu şekilde sıralanıyor:

Ankara Kahramankazan Atatürk Mahallesi Toki Evleri, Aydın Kuyucak Toki Evleri, Bilecik Osmaneli Toki Evleri, Kahramanmaraş Pazarcık Toki Evleri, Kahramanmaraş Pazarcık Toki Evleri, Manisa Demirci Toki Evleri, Muş Merkez Kepenek Toki Evleri, Niğde Çamardı Bademdere Toki Evleri, Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi Toki Evleri.

Ankara Kahramankazan Atatürk Mahallesi Toki Evleri projesinde toplam 284 adet konut için başvurular 6 ile 31 Ağustos tarihleri arasında alınacak.

Aydın Kuyucak Toki Evleri projesinde toplam 2 konut açık satış ile satılacak. Başvurular 6 Ağustos ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Bilecik Osmaneli Toki Evleri projesinde toplam 12 adet konut için satışlar 6 Ağustos 2018’de açık satış ile yapılacak.
Kahramanmaraş Pazarcık Toki Evleri projesinde toplam 141 adet konut için başvurular 6 Ağustos ile 29 Ağustos tarihleri arasında olacak.

Manisa Demirci Toki Evleri projesinde açık satış yöntemi ile satılacak toplam 2 konut için başvurular 6 Ağustos ile 31 Aralık 2018 tarihinde yapılacak.

Muş Merkez Kepenek Toki Evleri projesinde 381 adet konut için 6 Ağustos ile 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında başvuru alınacak.

Niğde Çamardı Bademdere Toki Evleri projesinde toplam 6 adet konut için başvurular 6 Ağustos’ta başlayacak.

Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi Toki Evleri projesinde 83 adet konut için başvurular 9 Ağustos ile 17 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.